Старший лікар “Динамо” розповів про справжній недуг Ярмоли

17 Вер, 2015|18:43
photo_18873_sm3

Старший лікар “Динамо” Леонід Миронов прокоментував стан лідера команди Андрія Ярмоленка, який не потрапив на матч Ліги чемпіонів проти “Порту”. Причини з’ясувала Трибуна.

- Коли вранці в день гри Андрій прокинувся з температурою, за перших симптомів ми припустили харчове отруєння. Проте через кілька годин, в ході екстрених лікувальних заходів прийшли до висновку, що насправді у гравця кишково-вірусна ентероінфекція.

Була надія, що в результаті оперативно вжитих процедур він зможе, принаймні, потрапити в запас, але до вечора температура піднялася до 37,5, та й самопочуття в результаті інтоксикації у нього було не найкращим.

Ми продовжили лікування – і в четвер вранці Ярмоленко прокинувся абсолютно здоровим і абсолютно щасливим. Насамперед – тому, що ввечері медичний штаб клубу дозволив йому працювати в загальній групі без всяких обмежень. А значить, велика ймовірність, що до матчу чемпіонату з “Волинню” він підійде в необхідних кондиціях.

- Для вірусних інфекцій це нормальна практика: напередодні температура і слабкість, а на ранок – відчуття, ніби вчора нічого й не було?

- Саме так. У народі такі віруси називають кишковим грипом – з ладу він виводить людину буквально на добу, після чого людина практично здорова. В історії команди подібні випадки бували – і нездужання тривало рівно один день. Уявляєте, як прикро, що у випадку з Андрієм цей день збігся з датою першого єврокубкової гри.

- Чим могла бути спровокована така інфекція?

- Та чим завгодно. Приміром, емоційним станом Ярмоленка: в неділю у нього народився другий син. Він мотався по місту – можливо, стресова ситуація трохи послабила імунітет. А підхопити вірус можна було і в пологовому будинку, і в супермаркеті …

- Значить, версія, що футболіст отруївся, виключається повністю? best company for cialis soft.

- Стовідсотково! Вся команда, включаючи технічний і медичний персонал, харчувалася, як кажуть, з одного казана – і ні в кого не виникло подібної реакції, – сказав Миронов.

Коментар БФ: Буває. Прикро, що Андрюхи не було.


Menu Title