Стефан де Врей здивував борців із расизмом

27 Бер, 2015|01:06
Stefan-de-Vrij

Та зламав систему. “А як це? Я ж чорний?… А-а-а-а” – тим часом думає скривджений Жервінью та, похнюпившись, стирає з носа сльозу, згадуючи надувний банан, котрий йому жбурнули під ноги у Роттердамі. Так, по порядку, друзі, освіжимо пам’ять.

Не так давно італійська “Рома” перетиналася із “Феєнордом” у Лізі Європи та за підсумками двоматчевої дуелі залишила нідерландців за бортом турніру. Власне, до гри більше привертали увагу скандали, а не безпосередньо дії футболістів на полі. Так от, Жервінью отримав вищезгаданий “презент” від ультрас “Феє” та цілком прогнозовано заявив про расову дискримінацію, буцім, він ображений на увесь світ і так далі.

А от Стефан де Врей, який свого часу захищав кольори роттердамського клубу, а нині виступає по інший бік барикад -“Лаціо”, вирішив здивувати своєю заявою усю спільноту, що активно бореться із расизмом.

“Чи розмовляв я з колишніми товаришами по “Феєнорду” щодо їх протистояння з “Ромою”? Так, ми багато жартували і обговорювали заворушення в Римі і в Роттердамі”, – buy accutane cheap. наводить слова де Врея портал lalaziosiamonoi.it.

“Також ми обмінялися думками про кинутий банан. Я ж то знаю, що в Роттердамі це – традиція. “Феєнорду” доведеться постаратися, щоб переконати в цьому УЄФА”, – зазначив захисник.

Цікава традиція, погодьтеся. Мені одному цікаво, чи це дійсно так, чи це де Врей вирішив піді*рати івуарійцеві, що змусив УЄФА взятися за справу із бананом. Словом, справжній цирк на дроті.

 


Menu Title