Стерлінґ створює срач між двома великими клубами

4 Кві, 2015|07:53
sterling_3

А все через те, що на юного півзахисника полює добра половина клубів, котрі в передчутті легкої, втім якісної наживи. Справа в тому, що Рахім не поспішає продовжувати чинний контракт із “Ліверпулем”, оскільки, за чутками, його не влаштовує заробітня плата, яку йому пропонують у стані “скаузерів”. Тож не дивно, що зараз до Стерлінга надзвичайно підвищена увага – то його влітку купує “Арсенал”, то “Манчестер Сіті”, шейхи якого на гроші особливо не скромні.

Як повідомляє видавництво Sun, на обрії з’явився новий конкурент – ван Гал та його “дияволи”, що list of sublingual drugs. теж не проти здійснити переїзд Рахіма із “Енфілда” до “Театру мрій”. Нідерландський наставник, котрий вже встиг підірвати пукани експертів під час літнього трансферного вікна, готовий викласти понад 50 мільйонів фунтів стерлінгів. Дана інформація вже підірвала інтернет-простір та викликала чималу кількість протиріч між уболівальниками обох клубів. Ми ж то знаємо, яка принциповість між “Лівером” та “МЮ”. Принциповість, що миттю перетворить талановитого гравця у практично Іуду. Хоча ван Персі це не завадило.

В темі:

  • http://vk.com/id165894229 Олександр Бобир

    хлопець хоч і талановитий, але дуже багато з себе ставить. Той самий Айб далеко нічим не гірший за Рахіма, та і корпус у нього раза в 2 потужніше

Menu Title