Страх і огида в Дніпропетровську: Коломойський хоче грошей

22 Лип, 2015|18:58
Вице-президент Федерации футбола Украины Игорь Коломойский

Президент дніпропетровського “Дніпра” Ігор Коломойський розповів про ситуацію із трансфером Євгена Коноплянки в іспанську “Севілью”.

У Коноплянки 1 липня або серпня, наскільки я знаю, закінчувався контракт, і він ставав вільним агентом. Він не продовжував контракт, хоча ми намагалися продовжити його протягом останніх 1,5 років. Коноплянку я дуже поважаю, як футболіста, як людину, як патріота, але відносно “Дніпра”, я вважаю, несправедливо сталося.

Він з його агентами, з його батьком, створив таку ситуацію, що футбольний клуб “Дніпро” за Коноплянку може взагалі нічого не отримати. Звісно, ми не застосовували важку артилерію, щоб захистити свої права. Але я зателефонував його батьку і сказав, що за Вашого сина клуб планував виручити 10 мільйонів євро або доларів, не важливо чого. У розмірі тих сум, які у нас стояли у попередніх контрактах, які він продовжував.

Ви вирішили піти в обхід, теж немає питань, “Севілья”, укладайте, все, що ми не доотримуємо із “Севільї” – там 15 відсотків, по-моєму, у нас за умовами контракту, від подальшого перепродажу, – Ви повинні пам’ятати, що це Ви заборгували футбольному клубу “Дніпро”. Ну а футбольний клуб “Дніпро”, сподіваюся, вже якось із Вас отримає ці гроші.

“Дніпро” хоче отримати 10 мільйонів від перепродажу, все, що не доплатить “Севілья”, тоді доведеться доплатити сім’ї Коноплянки. Інакше це буде несправедливо. Ярмоленко продовжив контракт з “Динамо”, він не втік звідти, навіть коли він міг втекти. Чи, припустимо, Адріано. Здавалося б, він же не українець, він бразилець, може вчинити вільно, як йому хочеться. Але він пішов, і клуб отримав за нього гроші. Тобто, він не просто покинув клуб, який його виховав і зробив футболістом. Клуб отримав якусь компенсацію”, – поділився Коломойський.

Коментар БФ: Пан Коломойський, напевно, забув, як в serolux 50 mg tabletas. тому році за Коноплянку пропонували гроші і “Рома” і “Ліверпуль”…


  • http://vk.com/id38718398 Степан Костюк

    Авторе, 4-й абзац просто жахливий. Вчіть пунктуацію.

Menu Title