Сулейман збирається “накатати” заяву в поліції

19 Лют, 2015|15:10
B-M0O32CQAAlNBD

Про свої наступні дії заявив потерпілий громадянин Франції Сулейман Сау, якого, нагадаю, фани “Челсі” не впускали в потяг метро. Інцидент стався до матчу між “ПСЖ” та “Челсі”.

“Корінний” француз вирішив час не гаяти написати заяву на зловмисників, які, на його думку, є нащадками членів “Ку-Клус-Клан”. Про це повідомляє видання “Le Parisien”477bff41579c9b7c864d66ee5d75e965

«Я хотів зайти, але вболівальники не пустили мене, відштовхнувши. Я спробував знову зайти. У сутичці я втратив свій телефон. Вони говорили мені щось англійською, але я не дуже зрозумів сенс їхніх слів. Я так розумію, що вони нападали на мене через колір моєї шкіри. Я довго стояв перед ними, в моїй свідомості ця сцена тривала близько шести або семи хвилин.

Мені потрібно зібратися з духом і звернутися в поліцію. Я постараюся зробити це в четвер. У будь-якому випадку я маю намір звернутися також zestril without precription. і в антирасистську асоціацію. Вони повинні сісти у в’язницю. Це не повинно залишатися безкарним ».

Французька поліція приступила до розслідування скандального епізоду, в цьому їй допомагають колеги з Лондона. Офіційний представник «Челсі» раніше назвав подібну поведінку фанатів огидною і недоречною у футболі і в суспільстві, а також повідомив, що клуб має намір жорстко боротися з подібними проявами неповаги. За цю “пригоду” фанатам англійського клубу загрожує до трьох років тюремного ув’язнення.

Із засудженням інциденту також виступили Футбольна асоціації Англії і президент ФІФА Йозеф Блаттер.


Menu Title