Суперника “Зорі” можуть дискваліфікувати і вижбурнути з єврокубків

18 Лип, 2015|10:07
0fa02b706ea24e6a0d8a0fd9d81486eb

Нам таких екстремістів не треба! Вчора пройшло жеребкування Ліги Європи і “Зоря” отримала певні орієнтири – луганський клуб гратиме із переможцем пари “Шарлеруа” – “Бейтар”.  В принципі, бельгійці вже фактично забезпечили поїздку до України, але якою ціною!

На ізраїльський “Бейтар” чекає серія жорстких покарань з боку UEFA після того, як у матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти “Шарлеруа” (5:1) фанати радикального угруповання “Ла Фамілія” влаштували на стадіоні формене безчинство.

Хулігани закидали поле десятками димових шашок та петард, виламали понад 100 сидінь, а під завершення матчу кинули в голкіпера бельгійського клубу болт, що скріплює крісло, і влучили йому в голову. Очікується, що сума штрафів становитиме 200 тис. швейцарських франків. Крім цього, на “Бейтар” швидше за все чекає дискваліфікація з європейських клубних турнірів.

Власник клубу Елі Табіб вже повідомив про припинення фінансування команди і складе get viagra prescription online. повноваження у якості президента клубу.

Ізраїльська поліція має намір заарештувати десятки фанатів по мірі їхнього повернення до країни на підставі відеоматеріалів, одержаних від бельгійських колег, а Федерація футболу Ізраїлю збирається застосувати санкції проти футболістів, котрі після завершення гри підійшли до трибуни, щоб привітати фанатів.


Menu Title