Суркіс: “Надам можливість Ярмоленку перейти в топ-клуб”

7 Чер, 2015|00:16
1406015373_surkis

Нещодавно сам Андрій говорив, що хоче пограти у топ-чемпіонаті. А Ігор Михайлович готовий відпустити свого лідера. Про це він розповів у інтерв’ю MatchDay.

 

 

От Ярмоленко. У нас відкриті відносини. Він хоче пограти в топ-клубі. Я йому надам таку можливість, але для цього у мене повинен лежати факс на столі, з пропозицією від топ-клубу про покупку Андрія. А якщо його не купить топ-клуб, Ярмоленко нікуди не піде і буде, як професіонал, відпрацьовувати свій контракт. Він не піде як Коноплянка, який намагається піти і шантажує свій клуб. Я вам гарантую, оскільки у нас інша claritin d online. обстановка в команді.

У мене поки немає пропозицій ні по одному з футболістів. Я сподіваюся, що такі факси можуть прийти. Кажу «сподіваюся», щоб дати посил своїм футболістам. Але в душі молюся, щоб їх не було. Я хочу зберегти команду. Для мене гроші на десятому місці. І той, хто мене знає, прекрасно розуміє. Я п’ю дві чашки кави. І від того, що я розпродам команду, три вже пити не буду. Викурюю пачку сигарет – і дві викурювати не буду. У мене діти взуті, я їжджу на хорошій машині, у мене є годинник, у мене все є. І при цьому ніколи не був у політиці. Займаюся улюбленою справою, і життя своє присвячую команді київського “Динамо”. Природно, хочу добиватися з нею результату. Хочу не зупинятися. Повторити минулорічний успіх мене вже не влаштує як президента клубу.


Menu Title