Суркіс сказав, кому заборонить приходити на матчі “Динамо”

5 Бер, 2015|11:41
264062

Президент київського «Динамо» має твердий намір посилити методи боротьби з безладами на трибунах, які останнім часом трапляються регулярно.

Ігор Суркіс погодився з покаранням УЄФА за поведінку вболівальників на матчі з «Ґенґамом», про що він повідомив виданню “Вести”.

Вважаю, що в УЄФА прийняли мудре рішення. Можливо, ми накриємо 21 сектор великою динамівською футболкою. Це буде нагадуванням, що так поводитися не можна. Футбол поза політикою і треба себе стримувати, навіть якщо відбуваються якісь провокації. Інакше можна тільки нашкодити команді, десяткам тисяч уболівальників на стадіоні та ще мільйонам, які дивляться гру перед телевізором, – сказав він.

У той же час Суркіс має намір покарати хуліганів, змусивши їх виплачувати штраф.

СаШо вписується за стюарда

СаШо вписується за стюарда

Що стосується штрафу, то ми знайдемо тих, хто винен і постараємося через суди стягнути з них цю суму (70 тисяч євро – “БФ”). Тоді іншим неповадно буде. Тепер ми будемо посилювати заходи безпеки на стадіоні, тому що немає сенсу вкладати гроші в розвиток футболу, коли є ті, хто готові влаштувати бійню під час міжнародного матчу. Це не припустимо на стадіонах та УЄФА правильно робить, що з цим бореться.

Нагадаємо, що матч «Динамо» – «Ґенґам» ледь не зірвався через наявність французького прапора на трибуні. Група вболівальників «Динамо» підбігла до гостьового сектору і почала вести себе неадекватно, побачивши там прапор, схожий на російський. Через це УЄФА оштрафував «Динамо» на 70 тисяч євро, хоча очікувалося більш серйозне покарання.


Menu Title