Сварились, лаяли, але залишають

24 Чер, 2015|17:04
TASS_3669220-pic4_zoom-1000x1000-88069

Виконком Російського футбольного союзу (РФС) виступив за те, щоб головний тренер національної збірної Фабіо Капелло зберіг посаду, повідомляє РИА Новости з посиланням на джерело в РФС.

“Питанню Фабіо Капелло приділили не так багато часу, все-таки виконком РФС не може приймати рішення, може тільки висловити свою думку. Члени виконкому вважають, що Капелло повинен продовжити свою роботу”, – розповів співрозмовник агентства.

Компенсація за дострокове розірвання контракту з італійцем з боку РФС становить близько 21,5 млн євро. Президент ЦСКА і член виконкому спілки Євген Гінер уточнив, що російська сторона повинна буде додатково виділити Капелло близько 11 мільйонів євро на оплату податків в Італії.

Про можливу відставку Капелло заявляв міністр спорту Росії Віталій Мутко. Раніше, коментуючи цю тему, він підкреслив, що “певні рішення вже прийняті”. Ініціативу про звільнення тренера підтримує почесний президент РФС В’ячеслав Колосков.

РФС обговорює можливість відставки фахівця з поста головного тренера збірної Росії після поразки його підопічних від Австрії у кваліфікації ЧЄ-2016. 14 червня росіяни поступилися австрійцям з рахунком 0:1.

Після гри виконуючий обов’язки президента РФС Микита Симонян зазначив, що в союзі розглянуть питання про звільнення італійця.

Вкрай негативно висловилися про поразку від австрійців провідні футбольні коментатори России. А в мережі з’явилося гучне “інтерв’ю” з головним discount brandedcialis online. тренером.


Menu Title