Талісманом ЧС-2018 росіяни хочуть бачити ведмедя, прибульця та кота

1 Лип, 2015|15:12
CHI4EwRWQAM0MTm
Організатори чемпіонату світу з футболу 2018 року визначили десять найпопулярніших персонажів, яких росіяни хочуть бачити в якості талісмана турніру

Як повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу турніру, ними стали амурський тигр, богатир, вовк, далекосхідний леопард, жар-птиця, прибулець, космонавт, кіт, ведмідь і робот.

Такі підсумки з 1 по 31 травня онлайн-опитування за вибором персонажів для створення талісману, в якому взяли участь 51 тис. уболівальників, повідомляє офіційна прес-служба оргкомітету турніру.

Головними атрибутами майбутнього талісмана росіяни вважають футбольний м’яч і бутси. what all is valcylavore perscribed for. Серед інших аксесуарів вболівальники назвали свисток, годинник, рукавички і рюкзак. Талісман повинен бути “спортивним” – так вважають 32% учасників опитування. “Азартним” його хоче бачити 31% уболівальників, “командним гравцем” – 29%, “розумним” – 26%, “благородним” – 23%.

Студенти російських художніх вузів, що беруть участь у проекті, зможуть у вересні-листопаді 2015 року взяти участь в конкурсі і запропонувати свої ескізи дизайну талісмана.

На фінальній стадії кампанії три кращі роботи будуть виставлені на всеросійські голосування. Церемонія презентації офіційного талісмана світового футбольного турніру відбудеться у 2016 році.

“Коментар БФ”: давайте допоможемо зробити справді кошерний талісман! Наприклад, благородний вовк, який є командним гравецем заграє з спортивним амурським тигром. Які ще варіанти?

В темі:

Menu Title