Територія навколо “Зеніт-Арени” може перетворитися на болото

18 Тра, 2017|16:09
new-zenit-stadium-general-view_54995au28d7g1ljdjxvauma09

Так буває, коли недосипати кількасот тисяч кубів піску.

Представник компанії “Леокам” Станіслав Шайдуров розповів про те, що забудовники, відповідальні за роботу зі зміцнення території навколо “Крестовського”, заощадили на підготовці ґрунту.

Фірма отримала два замовлення на благоустрій: по прилеглій до стадіону території та з обробки фасадів і пагорбів самого комплексу. В результаті підготовчих робіт було viagra en gotas para hombres. виявлено, що ситуація навколо “Зеніт-Арени” критична: минулі забудовники недосипали на майданчик близько 600 тисяч кубів піску, що становить приблизно 20 тисяч самоскидів.

“Також були відсутні щебеневі палі та берегове укріплення. Пісок був використаний не тієї якості, яка була потрібна за документами. Це все веде до того, що незабаром під шаром асфальту з’явиться болото.

Свої роботи ми виконали, але з нами досі не розрахувалися. Замовники так і не надали кошторису. Виходить, що всі роботи – обробку фасадів, павільйонів, парковок – ми виконали за свої гроші. Це близько 300 мільйонів рублів”, – розповів Шайдуров.

Читайте також: Луческу понив і назвав російських журналістів тупими

Реакція російської влади вражає. Після звернення до ФСБ і чиновників компанія “Леокам”… позбулася замовлення на благоустрій цієї території! Друге замовлення в підсумку виконали за свій рахунок.


Menu Title