Той самий момент, коли Ежидіо допоміг “Дніпру”

31 Бер, 2015|01:00
1598938

Якби бразилець не покинув Дніпропетровськ і не помахав ручкою з борта літака Коломойському та order peractin. Стеценку, сиділи б усі футболісти “Дніпра” зараз на “голому горіху”.

Принаймні, в цьому нас запевняють колеги зі сайту “Спорт Обозреватель” , за інформацією яких лише вчинок бразильця змусив власника “Дніпра” розрахуватись із футболістами, яким не виплачували зарплату із січня.

Коментар БФ. Ну ось і думай тепер, як в клубі, який грає на найвищому рівні і ставить найвищі завдання, можливі такі проколи? Чи то Коломойський перебавився у політику, чи то Стеценко затеребонькався… Хоча, з іншого боку, чому тут дивуватись? Свого часу Рамос начудив у матчі проти “Зорі”, випустивши Канкаву, щиро думаючи, що він українець, порушивши ліміт на легіонерів. Або як Хуанде телефон у Стеценка викрадав, аби з його телефонної книги списати номер Коломойського, щоб вийти на прямий зв’язок із шефом. Та й ще пару веселих історій пригадується. Ну, неможливо, погодьтесь, серйозно сприймати менеджмент “Дніпра” після цього всього. Коно, тікай!


Menu Title