Торрес відверто розповів про свою гру в “Челсі”

18 Бер, 2015|20:56
Fernando-Torres-Atletico-Madrid-2015_3247787

Іспанський нападник Фернандо Торрес зізнався, що відчував дискомфорт протягом усього лондонського етапу кар’єри. Так би мовити, висловився про наболівше.

Повернувшись взимку в “Атлетіко”, зараз він порівнює адаптацію в “Челсі” з плаванням в одязі. Невдачі нападника в primatene tablets discontinued. Лондоні довго вводили уболівальників в подив, а Абрамович відчував душевний біль, тому що його дорога іграшка виявилась не такою крутою, як її рекламували. Зрештою, вихрдячи з цього, не найкращим чином його зустріли і у Мілані.

У людей були сумніви щодо мого переходу. Багато хто просто не дивилися англійський чемпіонат. Та й у самому “Мілані” я провів мало часу, – цитує Торреса Sky Sports. – Люди дивилися на статистику, а вона не завжди була на мою користь. В Англії я опинився в ситуації, коли все складалося не дуже добре тижнями, а то й роками. Це як плавати в одязі. Зараз я відчуваю себе краще. Сумнівів більше немає.

Фернандо Торрес перейшов в стан “Атлетіко” в січневе трансферне вікно цього року. За договором оренди він буде виступати за рідний мадридський клуб до кінця наступного сезону. А потім, скоріше за все, підпише повноцінний контракт на кілька років. Тому що теперішньому “Мілану” Торрес вже точно не допоможе. Якщо їм взагалі зараз щось зможе допомогти.


Menu Title