Тотальна зрада Анатолія Тимощука

9 Чер, 2016|12:06
622370969

Дружина капітана української національної збірної розповіла про багатолітню подружню зраду футболіста з громадянкою Росії і про те, що інтереси Тимощука в суді відстоює колишній член “Єдиної Росії”. Про це надія Навроцька зізналась в інтерв’ю сайту “Футбол 24″.

Влітку 2014 року розпочався процес розлучення у німецькому місті Штарнберг, я подала позов до суду на розірвання шлюбу. Процес триває і ще далекий від завершення через ігнорування та уникнення судового процесу іншою стороною. Для мене відкрилося інше лице Анатолія, інша сторона життя, яку він приховував протягом майже десяти років, завдяки постійним введенням мене та наших близьких, знайомих, друзів в оману. Одним з приводів позову щодо розлучення став його багаторічний зв’язок із громадянкою Росії, яка паралельно, до того ж, знаходилася у зв’язках з іншими відомими співвітчизниками.

Толік за допомогою цих адвокатів намагався обмежити мене в моїх материнських правах щодо виховання наших дітей. За рішенням німецького суду, тепер Толік має право двічі протягом тижня по кілька годин розмовляти телефоном з дітьми, хоча раніше, коли він міг дзвонити будь-коли, він не телефонував дітям по два-три місяці.

Його адвокат представляла раніше партію “Единая Россия”, а зараз може потрапити у Держдуму від партії “Справедливая Россия” та відома у справі з відібранням маленької дитини у дружини Олександра Кержакова.

Додамо, що це далеко не перша сімейна драма за останній час в сім’ї відомих українських where to buy viagra safely. футболістів. Зовсім недавно скандальні історії трапились навколо Олександра Шовковського, Владислава Ващука, Андрія Вороніна, Дениса Олійника, Олександра Алієва та інших колишніх та теперішніх зірок футбольної України.

 


Menu Title