“Треба було викреслити Гюндогана та Озіла зі складу”. Олівер Бірхофф знайшов винних у вильоті Німеччини з ЧС-2018

7 Лип, 2018|11:57
Germany press conference

Турки не потрібні.

Збірна Німеччини ганебно завершила Чемпіонат світу 2018, зайнявши четверте місце в групі та програвши “всуху” два з трьох матчів – Мексиці та Південній Америці. Це найгірший результат “Бундестім” в історії – і після початкових заспокоєнь керівництво починає шукати винних. Йоахіма Льова вирішили не чіпати – натомість менеджер збірної Німеччини та колишній її форвард Олівер Бірхофф валить все на Месута Озіла та Ілкая Гюндогана.

Вболівальницькі опитування солідарні з ним стосовно гри Месута Озіла, однак Бірхофф бачить проблему не у футбольній, а в політичній площині. Перед стартом турніру Месут та Гюндоган – етнічні турки – сфотографувалися з султаном президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, через що ліберальні німецькі ЗМІ почали спражню травлю півзахисників. Ердоган у Німеччині має образ суворого диктатора, який тисне на демократію – а Озіл та Гюндоган, на думку нічмецьких ЗМІ, своїм фото висловили йому підтримку.

“Самі лише фото Озіла та Гюндогана не створили неспокій у команді. Однак увесь цей шум у ЗМІ пізніше – вже так. Думаю, ми повинні були рішучіше діяти в цій ситуації.

Зі спортивної точки зору, можливо, треба було викреслити Гюндогана та Озіла зі складу. У збірній Німеччини не прийнято змушувати гравців щось робити. Ми намагаємося пояснити їм причини, переконати depo provera for sale online. їх.

Однак з Озілом цього не вийшло, і тому ми мали подумати над виключенням його із заявки. Він не міг нічого чітко пояснити, тоді як Ілкай Гюндоган все докладно розповів, але це не дозволило йому уникнути масової критики”, – розповів Бірхофф у розмові з Die Welt.

Читайте також: Німеччина вперше в історії не вийшла з групи на Чемпіонаті світу

Цікаво, що з 2002 року чемпіони світу не виходять з групи на наступному Мундіалі. Франція, вигравши домашній Мундіаль 1998 року, через чотири роки не вийшла з групи. Переможець ЧС-2006 – Італія – не вийшла з групи у 2010 році, а тодішній переможець – Іспанія – провалилася у 2014 році. Лише переможець 2002 року – збірна Бразилії – уникнула цієї аномалії.


Menu Title