Тренер “Бастії” обматюкав Балотеллі

24 Січ, 2017|13:34
1924883-40493145-2560-1440

Тренер французького клубу “Бастія”, з яким “Ніцца” зустрілася на “Арман Сезарі” в п’ятницю, 20 січня, після гри посварився з Маріо Балотеллі.

У відео, яке з’явилося в мережі, чутно, як Франсуа Чікколіні говорить футболістові: “Закрий свого рота, ти нікого не поважаєш! Та йди ти під три чорти. Ти думаєш, я тебе боюся? Де, по-твоєму, ти знаходишся? Іди до біса”.

Що саме так розлютило тренера “Бастії”, незрозуміло. Відомо лише, що сварці передували расистські вигуки фанатів клубу, які на протязі всього матчу імітували вигуки мавп на адресу чорношкірих гравців “Ніцци” – Балотеллі та Плеа. Пізніше Алассан Плеа сказав: “Ми чули мавпячі вигуки під час розігріву і протягом усієї гри. Деякі фанати діставали під час всього матчу. Балотеллі був дуже засмученим”.

Читайте також: На честь Балотеллі назвали алкогольний напій

Сам Балотеллі прокоментував негідну поведінку фанатів “Бастії” на своїй сторінці в Instagram: “Хіба це нормально, що фанати весь матч кричали, мов мавпи, і ніхто з дисциплінарної комісії нічого не сказав? Що, расизм легальний у Франції? Або тільки в Бастії? Футбол – це прекрасна гра, але такі люди, як фанати “Бастії”, роблять його жахливим”.

ritalin buy uk.


Menu Title