Тролінг Ярмоленка від Федерації Футболу України

29 Бер, 2015|20:40
DSC_1852

В інформаційному центрі ФФУ з’явились журналісти, які нам одразу сподобались:  пишуть цікаво, жваво, яскраво, щиро,- словом ПИШУТЬ ПО-НОВОМУ. Якщо пан Павелко вирішив насправді змінити команду Федерації і розпочав це із прес-служби, то ми цілком вітаємо таке рішення. Ще revatio 20 at discount price. би далі вгору ці зміни продовжили рух, ми б аплодували стоячи. Зрештою, заговорились ми. Не про те історія.

У репортажі із Севільї, журналісти сайту ФФУ розповіли історію, яку вже окремо встигли розтиражувати деякі українські ЗМІ. Вирвана вона із контексту загального огляду із виїзду в Севілью, який можна прочитати тут.

Позаяк, сам уривок все ж заслуговує на окрему увагу читацької аудиторії “БФ”. Тим паче, що в ньому доволі грамотно підстібнули Андрія Ярмоленка, який продемонстрував далеко не найкращу свою гру в Іспанії.

Група українських журналістів продовжує свій шлях по Севільї і в одному з ірландських пабів наштовхується на чотирьох британців, які несподівано виявляються шанувальниками збірної України. Познайомившись, стає відомо, що Саймон та Микола разом із двома своїми друзями приїхали підтримати українську команду з Лідса. Їх батьки свого часу змінили українську прописку на життя на «Туманному Альбіоні», але українським традиціям емігранти продовжують слідувати. Хоч і з сильним акцентом, але хлопці пояснили, що намагаються раз-по-раз відвідувати виїзні ігри збірної України, із українських клубів їм більш всього до вподоби київське «Динамо», а один з них навіть пішов на авантюру, спробувавши зірвати куш у протистоянні з букмекерами. Справжній фанат української збірної зробив ставку на те, що Андрій Ярмоленко обов’язково відзначиться у воротах чемпіонів Європи, підкріпивши її кругленькою сумою в одну тисячу фунтів. На жаль, спроба виявилася марною, але вона заслуговує на повагу – не кожен українець здатен так сильно вірити в рідну команду та улюбленого гравця, не зважаючи на статус явних аутсайдерів напередодні матчів. Замовивши чергову серію пляшок «Гіннессу», хлопці на прощання зуміли ще раз здивувати. Виявляється, відомий український хіт «Хто не скаче» є популярним навіть на далеких Британських островах, а виконували його українські англійці із шаленим завзяттям.

В темі:

Menu Title