Тимощук: “Українські військові – герої, і ми їх підтримуємо як можемо”

25 Бер, 2015|22:44
1507745_593444644064463_192833655_n

Анатолій Тимощук відвідав госпіталь, де поспілкувався із ampicillin uses. нашими військовими, та вирішив поділитися враженнями.

“Це наші герої, і ми зі свого боку підтримуємо їх як можемо. Тому ми приїхали сюди в госпіталь, щоб додати їм позитивних емоцій. Війна – горе для будь-якої сім’ї, для будь-якої країни, для будь-якого народу. Звичайно, хочеться світу, ми за мир у всьому світі і мріємо про це. Як спортсмени ми зі свого боку будемо намагатися додати позитивних емоцій, щоб вони швидше одужали і повернулися в мирне життя.

Звичайно, по можливості намагаюся стежити за подіями. Новини в різних країнах підносяться так, як їм вигідно, тому більше довіряю людям, які залишилися там, на Донбасі. Також намагаюся отримувати інформацію від родичів і друзів, які тут, в Україні.

Я дев’ять років грав і жив на Донбасі, тому там залишилося багато людей, з якими дружив і спілкувався. Вони у важкому становищі. Але ми за те, щоб швидше настав мир і ми всі жили в мирі та злагоді. Сподіваюся, цей час настане якнайшвидше”, – сказав Тимощук.

В темі:

Menu Title