Настав час дивовижних оповідей

8 Тра, 2015|02:13
Безымянный

Опальний президент “Наполі” Ауреліо Де Лаурентіс після нічиєї 1:1 в півфінальому матчі Ліги Європи проти “Дніпра” прийшов на післямачеву прес-конференцію, взяв мікрофон, і більше 5 хвилин жалівся на суддівство. La gazzetta dello sport цитує Де Лаурентіса:

“Я в люті! Нам забили з офсайду. В УЄФА хочуть надати значення турніру, який нічого не вартий. Ми проходимо через це, тому що перемога в Лізі Європи дає нам можливість зіграти в Лізі чемпіонів. Але як можна не знайти для півфіналу шість арбітрів, які були б в змозі впоратися з грою? Якщо хтось організовує турнір і не може гарантувати гідне суддівство, то це просто неприйнятно. Мені немає за що критикувати своїх хлопців, але арбітр був на боці “Дніпра”. Можливо, “Наполі” когось дратує і трофей знову повинен приїхати в Севілью? Так просто скажіть, і ми відійдемо убік. Якщо Платіні хоче і далі керувати, то він повинен це робити з мудрістю монарха. Я вчора бачив Ніколу Ріццолі в Лізі чемпіонів, а сьогодні ми отримали норвежця Моена. Хто-небудь щось чув про нього? У нього достатня кваліфікація? Чао, Платіні!”

Оце так переворот! Ми тут в with out prsciption allopurinol 300 mg. останні роки думали, що УЄФА тільки те й робить, що нас “щемить” із сезону в сезон, а з’ясовується нас тут “тащать”. Оце зрада, аж сльози на очі навертаються.

Повний запис виступу президента “Наполі” вже доступний для перегляду:

 


Menu Title