У Раньєрі конфлікт із командою

5 Лют, 2017|18:45
31D9721200000578-0-image-a-97_1457110043030

Недовго грала казочка.

Як повідомляє The Telegraph, у наставника “Лестера” серйозні проблеми у роздягальні. Гравці поскаржились на італійця кервництву клуба, яке й само не в захваті від методів роботи Раньєрі в поточному сезоні.

Раньєрі змушує футболістів тренуватися вранці, прямо перед матчами мідуіка, і змінює тактику на гру за декілька годин до початку. Одного разу він навіть посварився з одним із членів тренерського штабу через вибір шипів для бутс.

Сам наставник “лисів” audrey bitoni twitter. дивиться на ситуацію оптимістично, але в його інтерв’ю можна простежити нотки критики на адресу футболістів:

“Якщо гравці більше в мене не вірять, вони повинні піти до власника і попросити мене поміняти. Але я думаю, що ми все ще разом”

“Чи знаходжуся я під тиском? Так, так, звичайно. Але неважливо, треную я велику чи маленьку команду – я завжди можу принести одне і те ж. Я боєць, я позитивна людина, і я хочу передати свій позитив тим гравцям, які вірять – і ці гравці вірять, що ми можемо щось зробити”

“У минулому сезоні все було правильно. Все, що вони робили, було блискуче – торкання м’яча, довгий пас, удар, гол. У цьому сезоні до сих пір все неправильно. Різниця у впевненості. Коли ти на вершині, ти знаходишся під тиском, але зате ти відчуваєш впевненість. Коли ти внизу, ти хочеш виграти, але можливо, ти втрачаєш впевненість”

Читайте також: “Мілан” повторив антирекорд

Після 24-го туру діючий чемпіон Англії посідає в турнірній таблиці 16-е місце, випереджаючи всього на 2 очки “Сандерленд”, який йде на останній, 20-й, позиції.


Menu Title