У Верховній Раді пропонують заборонити трансляцію ЧС-2018

14 Тра, 2018|18:50
2221869-46336210-2560-1440

Не дають нам спокою успіхи Роскомнадзора.

Чемпіонат світу 2018 на Росії – важка тема для українського суспільства, однак непотрапляння збірної України на Мундіаль дало можливість розгулятися законотворчості депутатів.

У Верховній Раді було зареєстровано проект постанови про недопущення трансляції в Україні заходів, що відбуватимуться на території Російської Федерації – зокрема, Чемпіонату світу 2018 року – в разі, якщо їх трансляція “порушує законні права та інтереси громадян України”.

“Визнати, що трансляція в Україні заходів, які відбуватимуться на території Російської Федерації в рамках проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року, вважатиметься такою, що порушує законні права та інтереси громадян України внаслідок збройної агресії і тимчасової окупації Російською Федерацією частини території України”, – йдеться в проекті рішення.

У пояснювальній записці до документа йдеться, що на трансляцію матчів чемпіонату світу повинна бути накладена заборона, щоб не допустити популяризації в Україні країни-агресора.

“У цих заходах візьмуть участь перші особи Росії, а ЗМІ країни-агресора використовують таку можливість для різної популяризації РФ на міжнародній арені, не дивлячись на осуд світом агресивної політики Росії і санкцій проти Росії”, – йдеться в записці.

Читайте також: Росіяни перед ЧС-18 наплужили з привітаннями в аеропорту Нижнього Новгорода

Дану постанову запропонували до прийняття голова “Радикальної партії” Олег Ляшко free triamterene. разом з однопартійцями Ігорем Мосійчуком та Андрієм Лозовим, а також голова фракції “Самопоміч” Олег Березюк.


Menu Title