УЄФА може проштовхнути Крим в Європу

6 Бер, 2015|12:01
3967484

Як повідомляє інформаційний портал Tass.ru, представники найвищої футбольної інстанції на чолі із членом виконкому Франтішеком Лаурінецем залишилися задоволеними станом спортивних об’єктів в Криму. Першочергове завдання – створити місцевий чемпіонат. Про це, власне, і розповів Лаурінец:

 “Метою візиту делегації УЄФА до Криму було з’ясування того, як організація може допомогти розвитку футболу в регіоні. Завданням було зрозуміти фактичну картину того, в якій ситуації знаходиться кримський футбол.

Скільки команд, коли чемпіонат стартує, яке буде фінансування – немає відповідей на ці питання, рано. Найважливіше зараз – необхідність створення ліги, ми згодні з кримськими футбольними функціонерами в цьому”.

А от президент Кримської футбольної федерації Микола Гостєв вже будує плани на Європу – очільник поділився перспективами та враженнями від візиту та заявив, що УЄФА сприятиме кримському футболу навіть єврокубках.

“Представники УЄФА залишилися задоволені тим, що побачили в Криму. Ми виступили з ініціативою, щоб наші canadian made viagra. клуби безпосередньо отримували путівки в єврокубки.Представники УЄФА нас вислухали і обіцяли розглянути дане питання”, – сказав Гостєв.

Вердикт стосовно даного питання кримчани отримають 24 березня.

 

 


Menu Title