УЄФА номінувала “Дніпро”

8 Вер, 2015|20:26
46_main

Європейська асоціація визнала успіхи “Дніпра” в минулому сезоні.

“Дніпро” за вражаючі результати в минулому розіграші Ліги Європи був відзначений в номінації “Прогрес року”. Команда Мирона Маркевича, ледь не припинивши єврокубковий сезон за підсумками групового етапу (“Карабах”, йо-ма-йо), в плей-офф послідовно розібралася з “Олімпіакосом”, “Аяксом”, “Брюґґе” і “Наполі”, а у фіналі переможну ходу “Дніпра” зупинила потужна іспанська cost of strattera without insurance. “Севілья”.

“Дніпро” став другим клубом в історії України, що зумів добратися до фіналу єврокубка. Завдяки ударному сезону в клубному рейтингу УЄФА команда прогресувала в топ-50 і потрапила в першу корзину при жеребкуванні групового етапу Ліги Європи.

Найращою командою року за версією Європейської асоціації клубів стала “Барселона”, а лондонський “Арсенал” був відзначений в номінації “Краща соціальна програма”.

У номінації “Найкраще досягнення” відзначили естонську “Левадію”. Клуб з Талліна в рамках програми “Разом ми рухаємося” забезпечив доступний прохід на стадіон для людей з обмеженими можливостями.

Коментар БФ: Маладчаги!


Menu Title