УЄФА побудує новий стадіон для “Таврії”

8 Вер, 2015|00:30
384772665

УЄФА в рамках програми “хет-трик” профінансує будівництво стадіону в Херсоні, який стане домашньою ареною сімферопольської “Таврії”, повідомляє сайт поки що “замороженого” клубу.

За цією програмою в тринадцяти областях України вже будуються стадіони місткістю до 1000 місць з адмінбудинком, освітленням і стоянками для автомобілів.

У деяких випадках можливе будівництво більш місткого стадіону, як, наприклад, у Житомирі, де будується 5-тисячник за 10 мільйонів євро. Схожий стадіон повинен з’явитися і в Херсоні на базі зруйнованого стадіону “Спартак” – там планується зробити не тільки стадіон, який відповідає вимогам Прем’єр-ліги, але і невеликий повнорозмірний стадіон зі штучним покриттям для команд U-21 і U-19, а також для buy kamagra jelly india. проведення міських та обласних змагань.

Нагадаємо, що з наступного сезону “Таврія” планує відновити виступи в українському чемпіонаті. А херсонські фанати “Кристала” заявляють, що переїзд “Таврії” до їхнього міста може поставити питання існування вже їхнього клубу.

Коментар БФ: Ми слідкуємо за розвитком ситуації.


Menu Title