УЄФА розщедрилося та пресує “Наполі”

9 Тра, 2015|09:57
111_dynamo.kiev.ua_12

Аж дивно, чи не правда? Раніше преса рясніла абсолютно протилежними заголовками, мовляв, buy sildenafil canada. УЄФА карає “Динамо” тут і там, або забороняє робити те і те. Одразу виринають у пам’яті закиди на кшталт расизму та зігувань на трибунах. І така політика організації, в принципі, стосувалася мало чи не кожного українського клубу, що виступав на євроарені.

Італійські ЗМІ просто киплять після зарахованого голу у ворота “Наполі” у матчі проти “Дніпра” та залюбки критикують Платіні, акцентуючи увагу, що таким чином УЄФА віддає українцям умовні борги та тягне Селю і компанію у фінал ЛЄ. Правда, вони чомусь забувають  про те, що Ґонсало Іґуаїн у поєдинку з “Вольфсбурґом” теж забив з офсайду та ще й підіграв рукою. Питання є ? Питань нема. Ну а тим часом пан Лаурентіс закликає футбольний бомонд спонукати Мішеля піти у відставку. Словом, популізм.

Найцікавіше те, що УЄФА взялося за неаполітанців та відкрило дисциплінарну справу – у своїй заяві в якості причин, з яких її було відкрито,  називає використання глядачами піротехніки, лазерних вказівок, а також неналежну організація матчу (були заблоковані сходи), інформує 1927.kiev.ua


Menu Title