УЄФА тисне на “Олімпік”, вказуючи на 12 “договірняків”

20 Лип, 2015|09:39
4714_olimpik

Голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Ігор Кочетов розповів про серйозні підозри з боку УЄФА, під які потрапив “Олімпік”.

“Кілька десятків матчів українського чемпіонату знаходиться під підозрою і УЄФА прямо вказує на них. Два тижні тому ми зробили візит до Швейцарії і зустрічалися зі спеціальним підрозділом УЄФА, який моніторить 32 тисячі матчів щорічно, і вони прямо сказали, що у нас проблеми з “Олімпіком”. 12 матчів донецької команди знаходиться під підозрою “, – ділиться враженнями Ігор Кочетов в інтерв’ю програмі ПроФутбол.

На даний момент Комітет ФФУ з етики та чесної гри розібрав один підозрілий матч минулого чемпіонату – “Олімпік” – “Металіст” (2: 1).

“У нас немає претензій до “Металіста”, але у нас є окремі питання до окремих гравців “Олімпіка”. Гравець “Олімпіка” Драченко в необґрунтованій ситуації йде двома ногами у підкат в своїй штрафній, збиваючи футболіста. Але ж Драченко має восьмирічний стаж професійного футболіста. Думаю, його дії були умисними для призначення пенальті. Дуже великі суми виграли ті, хто на останніх хвилинах ставив ставку на третій забитий м’яч “.

“Група експертів підтвердила, що в даному випадку футболісти з великою часткою ймовірності діяли не так, як повинні були діяти. Їхні дії були навмисні до того, щоб був забитий м’яч. Це непрямий доказ того, що окремі гравці забезпечували результат ставки або рух цілого ряду ставок “.

На цьому тижні Максим Драченко та Владислав Огиря відвідували Будинок Футболу, де відповідали на питання Комітету з етики та чесної гри. А ось головний тренер команди Роман Санжар на розмову поки не з’явився. Найближчим часом з висновками buy synthroid without rx. Комітету з етики та чесної гри ознайомиться КДК ФФУ і прийме рішення з цього матчу. “Олімпіку” загрожує позбавлення трьох очок вже в нинішньому чемпіонаті.

Коментар БФ: Нічого, тепер в нас є моніторинг від “Парі-матч”. “Парі-матч” прийде – порядок наведе!


Menu Title