Україна та Росія потрапили в один дивізіон в новому турнірі УЄФА

30 Бер, 2017|20:45
2406558_w1

У збірної України з’явився потужний стимул до самовдосконалення.

Прес-служба УЄФА опублікувала попередній склад груп на груповому етапі нового турніру – Ліги націй.

В рамках турніру 55 збірних будуть розбиті на чотири дивізіони – А, В, С і D – відповідно до місця в рейтингу УЄФА для національних збірних на кінець відбіркового турніру до ЧС-2018 (на 15 листопада 2017 року).

У дивізіон A потраплять 12 команд з найвищим рейтингом, 12 наступних – відправляться у Лігу B, 15 наступних – в дивізіон C, а ще 16 – до Ліги D.

У Лізі націй буде діяти принцип підвищення команд в класі і виліт в дивізіони нижче. Кінцеві досягнення команд у турнірі будуть визначати склад кошиків для жеребкування наступних європейських відбіркових турнірів.

2406558_w1

Останній проміжний рейтинг УЄФА для національних збірних був складений 26 березня 2017 року по завершенню осінньої програми відбіркових матчів до ЧС-2018. На основі buy levlen birth control. цього рейтингу визначено попередній склад дивізіонів і груп.

Дивізіон A (чотири групи по три команди): Німеччина, Франція, Португалія, Бельгія, Іспанія, Англія, Швейцарія, Італія, Хорватія, Польща, Ісландія, Боснія і Герцеговина;

Дивізіон B (чотири групи по три команди): Ірландія, Росія, Австрія, Швеція, Словаччина, Уельс, УКРАЇНА, Голландія, Північна Ірландія, Чехія, Туреччина, Угорщина;

Дивізіон C (одна групи з трьох збірних і три групи по чотири збірні): Греція, Румунія, Словенія, Ізраїль, Сербія, Данія, Болгарія, Албанія, Шотландія, Чорногорія, Норвегія, Литва, Азербайджан, Кіпр, Вірменія;

Дивізіон D (чотири групи по чотири збірні): Естонія, Фінляндія, Білорусь, Грузія, Фарерські острови, Латвія, Македонія, Казахстан, Молдова, Люксембург, Ліхтенштейн, Косово, Мальта, Андорра, Сан-Маріно, Ґібралтар.

Читайте також: Грати по-новому

Переможець визначиться у фінальному турнірі з чотирьох команд в червні 2019 року.


Menu Title