Українські та хорватські ультрас домовилися про ненапад на матчі збірних

6 Бер, 2017|17:25
17155569_1370312196367867_5046625344627035121_n

Важлива інфа перед виїздом до Хорватії.

На сторінці українських ультрас у Facebook була опублікована заява про попередню домовленість між українськими та хорватськими фанатами про ненапад. Це означає, що всі вболівальники, які поїдуть на виїзд до Загреба, за нормальної поведінки, будуть у повній безпеці і можуть не боятися “накривів” від потужного фан-руху Хорватії. Те саме стосується балканців у Києві на матчі-відповідію

“На даний момент досягнута попередня домовленість з фанатами різних хорватських клубів про «ненапад» на цьому виїзному, для нас, матчі. Ініціатива виходила з нашого боку і хорватські фанати її підтримали.

Війна на Балканах в 90-х роках і події останніх років в Україні – дуже схожі. Саме тому – кількість добровольців з Хорватії, які зараз борються на Сході України, одна з найбільших, з числа європейських країн. Для нас, українських фанатів, є речі набагато важливіші субкультурних конфронтацій. Нам нема чого «ділити» з хорватами. Під час матчу-відповіді наших збірних, який відбудеться в Україні, ми зробимо все залежне з нашого боку, щоб перебування фанатів з Хорватії у нас в гостях пройшло в позитивній атмосфері та без інцидентів.

Звертаємося www.nizagara. до всіх, хто збирається відвідати гру в Загребі: поводьтеся адекватно і шанобливо по відношенню до місцевих жителів, як на стадіоні, так і за його межами. Не створюйте конфліктні і провокаційні ситуації. Протистояння в цей день має бути тільки на полі – між нашими збірними.

У свою чергу хотіли б звернутися до тих хорватських фанатів, для кого ця інформація буде неочікуваною: сподіваємося на ваше розуміння і просимо підтримати цю ідею” – повідомляється у заяві українських ультрас.

Читайте також: У Держдумі Росії запропонували зробити бійки футбольних фанатів видом спорту

Під відповідною заявою, на даний момент, підписалися фанати “Динамо” (Київ), “Дніпра”, “Карпат”, “Чорноморця”, “Металіста” та ЦСКА (Київ).


Menu Title