Українських арбітрів призначили на матчі єврокубків

15 Лип, 2015|19:10
269051

Українські арбітри Анатолій Абдула, Анатолій Жабченко та Ярослав Козик отримали призначення на найближчі кваліфікаційні матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Харків’янин Абдула проведе матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів у Вірменії між місцевим “Пюніком” та “Мольде” з Норвегії. Анатолію у цій зустрічі допомагатимуть асистенти Сергій Беккер та Наталія Рачинська, а також четвертий арбітр Сергій Березка. Спостерігач арбітражу – Володимир Антонов з Молдови.

Анатолій Жабченко разом із асистентами Володимиром Володіним і Олегом Плужником та четвертим арбітром Євгеном Арановським вирушать до Білорусі, де проведуть матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи за участю мінського “Динамо” та болгарського “Черно Море” з Варни. Спостерігачем арбітражу на цей матч призначено Марселя Ванелсхохта з Бельгії.

Того ж дня в Азербайджані пройде ще одна зустріч цієї відбіркової стадії розіграшу Ліги Європи – бакинський “Інтер” зіграє з ісландським клубом “ФХ”. Працюватимуть на viagra tablet canadian prices. цьому поєдинку арбітр Ярослав Козик, йому асистуватимуть Семен Шлончак та Ігор Альохін, а також четвертий арбітр Сергій Бойко. Спостерігач арбітражу – Джерард Перрі з Ірландії.

Коментар БФ: Удачі, хлопці!

В темі:

Menu Title