Ультрас “Вальєкано” видали заяву, яка переплюне Кісєльова і всі російські медіа разом узяті

2 Лют, 2017|20:16
363444

Матюкатися можна?

Об’єднання фанатів “Райо Вальєкано” Plataforma ADRV зробило заяву щодо конфлікту з українським форвардом Романом Зозулею – все це у їхньому Твіттері.

toradol online.

“Маленькі в спорті, великі в цінностях”. Таким є і буде “Райо Вальєкано”. На жаль, останнім часом цей лозунг був заплямований. Цінності Спортивної Асоціації були розтоптані.

Всім відомо, що наш клуб підписав Зозулю, відомого його політичними поглядами. Це показують його фото і контакти в соціальних мережах. Подія справила великий резонанс і поставила нашу команду в центр загальної уваги.

Так, можливо, якби не наші погляди, нічого б цього не сталося. І Преса (прізвище президента клубу) провів би сумнівний транфер без опозиції. Може бути, якщо б не існувало такого тісного зв’язку між ультрас і “Райо Вальєкано”, український гравець вже тренувався б з командою.

Читайте також: Гравці “Бетіса” заступилися за Зозулю

Добре це чи погано, але у нас інші погляди, інше оточення. Але інше чи не найпоширеніше – це не те ж саме, що радикальне. Думка ультрас була відомою з часу появи чуток про перехід гравця в нашу команду: у нас не місце нацистам.

Ми твердо віримо в футбол з цінностями, як ми заявляли в безлічі випадків. Тому ми вважаємо, що захищаємо свої базові принципи та гідності, опираючись появі в команді гравця-неонациста.

Після заяв Преси в медіа ми побачили, як він намагається спотворити думку ультрас “Райо Вальєкано”.  Він маніпулює і хоче домогтися того, щоб після протестів і тисяч коментарів в соціальних мережах, наша підтримка зменшилася.

Але в реальності, ми – це практично всі вболівальники “Райо Вальєкано”. Ми ті, хто проти цього трансферу і такого стилю управління – без цінностей та принципів”, – йдеться в заяві ультрас.


  • http://vk.com/id10632298 Діма Кислий

    ахахах)))

Menu Title