УПЛ порекомендувала “Вересу” не порушувати Регламент, але не заборонила це робити

16 Тра, 2018|17:08
462675

Принципи? Ні, не чули.

Вчора стало відомом, що “Верес” та “Маріуполь” проведуть матч на стадіоні “Україна” у Львові, адже газона на домашній “Арені Львів” у незадовільному стані. Проблема полягає у тому, що резервним стадіоном “Вереса” є луцький “Авангард”, тож гра на “Україні” є порушенням Регламенту.

УПЛ відразу ж зреагувала. За інформацією Tribuna.com, у клуб був направлений офіційний лист, в якому заборонялося грати на “Україні”. Однак, вже сьогодні УПЛ повідомила, що ніяких заборон не було – їх заяви несли лише рекомендаційний характер.

“Доводимо до вашого відома, що УПЛ не забороняла ФК «Верес» домашній матч 32 туру проти “Маріуполя” проводити на стадіоні “Україна” у Львові, а лише звернула увагу клубу на необхідність дотримання визначеної регламентом процедури x n x x. переносу матчів на інший стадіон” – йдеться у заяві УПЛ.

Читайте також: Новим президентом УПЛ став швейцарець Томас Грімм

“Верес” вже проводив матч на “Україні” у поточному сезоні – у 15 турі він приймав кропивницьку Зірку. Цікаво, чому УПЛ рекомендує учасникам чемпіонату дотримуватися регламенту, а не забов’язує їх.


Menu Title