В донецькому “Шахтарі” завелися “щурі”

23 Січ, 2015|15:01
pVP0MMIFepY

Схоже,  нещодавня поразка у матчі проти “Атлетіко” болюче вплинула на наставника донецького “Шахтаря” – Луческу дав емоційне та відверте comprar propecia estados unidos. інтерв’ю, в якому не побоявся розкритикувати своїх вихованців. Найбільше перепало Бернарду, котрий, попри неймовірний талант, вже неодноразово порушував правила дисципліни. Невчасні явка на збори та недбальство бразильця у контрольних поєдинках явно не радують румунського спеціаліста.

“Бернард не радить бразильцям переїжджати в Україну? Так вважає тільки Бернард. Тейшейра, Коста і Фред теж молоді, але немає ніяких проблем. Фред і Тейшейра хотіли б грати постійно, і навіть в матчі з “Атлетіко” попросили залишити їх на полі. Це гравці для збірної “, – сказав наставник “гірників” в інтерв’ю виданню Zero Hora.

“А ось Бернард повинен доводити на полі, що він чоловік. А зараз він тільки плаче і приходить за грошима. Всі б хотіли так страждати, отримуючи 300 тисяч євро на місяць”.

“Є талановиті гравці, які поки не готові до світового футболу. Роналдіньо перед “Барселоною” пройшов через “ПСЖ”, Роналдо заявив про себе в “ПСВ”, а от Пато, Лукас і Робіньо потрапили відразу в ті команди, які негайно потребують результат. Є й вина агентів, які хочуть продавати своїх клієнтів щороку, щоб заробити більше “.

“А гравець, в першу чергу, повинен дотримуватися контракту, який він підписав з “Шахтарем”. Я не хочу, щоб вони любили “Шахтар”. Нехай люблять “Греміо”, “Інтернасьональ” або “Атлетіко”, але якщо вони отримують зарплату в “Шахтарі”, то повинні викладатися в цій команді по максимуму “.

” Я можу навести приклад Фернандіньо та Вілліана, які зараз грають у кращих командах Європи. Скоро послідувати цьому прикладу можуть Фред, Тейшейра, Коста, Адріано і Тайсон”, – підсумував Луческу.

Коментар БФ: Що тут скажеш? Ви сподівалися, що пацан, який не надто горів бажанням переїжджати до Донецька, буде рвати за вас п’яту точку? Гроші вже навіть не мотивують? З команди таких щурів треба гнати.


Menu Title