В. о. директора “Арени Львів”: “Треба уникнути вимкнення електроенергії та руйнування споруди”

31 Лип, 2018|16:09
001_0_1

На “Арені Львів” планують серйозний ремонт.

В останніх турах минулого сезону “Верес” втрапив у скандал з переносом матчу на стадіон “Україна”, адже на домашній “Арені Львів” суттєво погіршився стан газону. Виконуючий обов’язки директора “Арени Львів” Юрій Майборода повідомив, що на львівському стадіоні планують замінити газон, однак при цьому допустив дивні обмовки про загрозу руйнування споруди та вимкнення електропостачання.

“Ситуація невесела. Перше, що потрібно зробити – намагатися вийти з неї з найменшими втратами. Мій стратегічний план полягає в наступному: необхідно провести максимальну мобілізацію з господарчих nolva. питань, щоб пережити цю зиму. Цілі до банального прості: уникнути вимкнення електроенергії та руйнування споруди.

Зараз вирушаю до Києва на нараду керівників, юристів, бухгалтерів державних підприємств. Її організовує міністерство. На ньому, сподіваюся, ми знайдемо спільну мову з питання заміни ігрового поля на стадіоні в наступному році. Його потрібно замінити на більш високотехнологічний штучний газон.

У “Львова” договір, згідно з яким клуб платить за кожен матч 180 000 гривен плюс 15% з продажу квитків. Якщо все складеться з новим покриттям, то це дозволить проводити тут різноманітні турніри, інші заходи. Після цього ми зможемо “вийти в нуль”, а, можливо, і отримати перші прибутки” – сказав Майборода журналістам Galinfo.

Читайте також: Директор УПЛ: “Ми готові до того, що із сезону 2019/2020 в нас буде 16 команд”

В інтерв’ю виданню Tribuna колишній директор “Арени Львів” Євген Болкул повідомив, що сума, якої не вистачає для самозабепечення стадіону – приблизно 6-7 мільйонів гривень на рік. Цього року стадіон отримали 4 мільйони дотацій, але розрив в 2-3 мільйони все ще існує.


Menu Title