“В сім’ї не без виродка”

23 Лют, 2015|23:08
b3361448f213741a86bdc337b1501ad2

Відомий спортивний журналіст та екс-“динамівець”  Олександр Липенко вдало охарактеризував особистість та діяльність Віктора Леоненка, котрий вже встиг “насолити” когорті vipps accredited online pharmacies. футболістів.

“На жаль, навіть у найдружнішій сім’ї не без виродка. Нині цей знахабнілий “експерт” працює на каналі “Футбол”. Сюди його запросили після того, як йому вказали на двері в популярній програмі “Профутбол”, де він, сидячи в кріслі експерта, дозволяв собі переходити межі дозволеного, роздаючи направо і наліво словесні “ляпаси” тому чи іншому футболісту. Діставалося “на горіхи” капітану збірної України Анатолію Тимощуку, його партнеру по команді Євгену Селезньову, багатьом іншим футболістам українського чемпіонату… На мій погляд, Леоненко не мав ніякого морального права це робити, до того ж таким менторським тоном.

Так, він грав за “Динамо”. Кілька разів його навіть визнавали найкращим гравцем Чемпіонату України. Але таким він ставав в ті роки, коли наші провідні гравці покинули футбольну Україну і виступали в клубах інших країн. А таких було чимало: Литовченко, Саленко, Чанов, Рац, О.Кузнецов, Протасов, Юран, Михайличенко, Яковенко, Лютий…

І в матчі Ліги чемпіонів проти “Спартака”, що відбувався у Києві, вдалося йому забити два м’ячі. Спасибі! Але ж забивати м’ячі було його роботою – за це він отримував хорошу зарплату, жив в гарній квартирі. Та й за перемогу в тій грі, що завершилася з рахунком 3:2 на користь “Динамо”, відчайдушно билися і інші гравці, серед яких був і нинішній наставник киян Сергій Ребров (до слова, автор переможного м’яча).

Головний в той час тренер “Динамо” Йожеф Сабо після численних умовлянь дотримуватися спортивного режиму, не витримав і відрахував Віктора Леоненка з команди. Однак згодом інша “динамівська” легенда Леонід Буряк вирішив підтримати безробітного та запросив Леоненка у свою нову команду – тульський “Арсенал”. Однак і тут не склалося.

Про причини цього мені розповів відомий московський футбольний журналіст Леонід Трахтенберг: “Запросивши Віктора, Буряк на нього розраховував. У Леоненко було 12 кілограмів зайвої ваги. Тренер багато займався з ним індивідуально, бігав кроси, щоб привести підопічного до необхідних фізичних кондицій, хоча давалося це з великими труднощами. За кілька днів до старту чемпіонату ввечері Буряку подзвонили – чергова просила тренера терміново приїхати на базу і розібратися з одним із гравців. Картина, яку побачив Леонід Йосипович, його шокувала. На килимі з пляшкою і баночкою ікри під пахвою лежав п’яний Леоненко. Розмова була короткою, і Буряк дав йому три години, щоб покинути Тулу”.

Також варто згадати ще один досить цікавий епізод з життя цього “експерта”. Якось ми з ветеранами їздили в молдовське містечко Бєльци, де під час святкувань Дня міста мали зустрітися з місцевою збірної. Після матчу по дорозі назад Леоненко попросив зупинитися, оскільки йому негайно треба було сходити “до вітру”. Водій йому відмовив, аргументуючи це поганим освітленням на дорозі. Отже, під’їжджаємо ми до кордону, і в автобус заходить жінка-прикордонник. Йде збирати документи…. і бачить наступну картину: їй на зустріч йде Леоненко та на ходу заповнює своєю сечею пусту пляшку з-під води. І все це на очах шокованої жінки….

Сталося це три року тому. Чесно кажучи, гидко описувати поведінку людини, яка зі студії, сидячи з мікрофоном, повчає інших, як треба жити і грати у футбол. І чомусь частенько під “роздачу”  потрапляють гравці та тренери “Динамо” – клубу, в якому Віктор сам грав протягом декількох років.

Діставалося свого часу “на горіхи” від Леоненка і Саші Шовковському, котрий на це одразу різко відповів на свої сторінці у Фейсбуці, і нинішньому лідерові киян Андрієві Ярмоленку, котрий також не забарився з відповіддю. Критикував Леоненко і Сергія Реброва. Як на мене, закиди несправедливі.

На мою думку Леоненку не підходить роль футбольного експерта – дуже вже не природно все це виглядає”, – розповідає Липенко.


  • https://plus.google.com/+OlexsandrBorisov Olexsandr Borisov

    Леоненко каже все по ділу, просто в нас багато “звьозд” в футболі…

  • http://vk.com/id9517160 Саша Крава

    Он тупой жополиз.Как он только не критиковал Шахтер будучи “экспертом” на 2+2. Теперь, видим обратное. Если кто ему чего и скажет тот сразу прячется за команду прокуратуры . Быдлота одним словом ИМХО

Menu Title