В Україні зафіксовано ще один підозрілий матч

28 Лют, 2017|10:34
загружено

На цей раз – в товариській (!) зустрічі.

Мова йде про “товарняк” запорозького “Металурга” та краматорського “Авангарда”. Як повідомляє інформаційний ресурс “Рейтинг букмекерів”, перед матчем в деяких конторах стали приймати ставки на тотал більше 2,5. Зокрема ставки приймали такі БК як William Hill та 1bet.

Коли до 85-ї хвилини рахунок став 4:0 на користь краматорців, їх тренер – Андрій Безсонний – забрав команду з поля.

“За великим рахунком, в цій грі з запорожцями я не побачив жодних передумов до того, що матч носив нечесний характер. Моє рішення швидше було пов’язано з тим, що я хотів зайвий раз перестрахуватися. Чесно кажучи, не хотілося бути втягнутим в будь-які розмови в цьому плані.

Об’єктивність прийняття рішення я оцінити не можу. В рамках тієї інформації, яку я отримав, я прийняв таке рішення. Наскільки правильно я вчинив, судити, напевно, журналістам і вболівальникам, які дивилися матч.

Поки ми отримували активний опір з боку суперника, то було задоволення від подій на полі. Бачили, що гравці dog antibiotics without perscription. виконують тренерську установку. Далі моє рішення пов’язане з певними підозрами. Але не більше того.

Я нікого не збираюся звинувачувати, ні в якому разі. Але краще перестрахуватися. Не можу сказати, що у мене були вагомі підстави зупиняти гру, але в наступний раз для спарингу ми підберемо більш досвідченого суперника”, – сказав Безсонний у інтерв’ю порталу Sport Arena.

Це вже не перший “дивний” матч за участю запорозького “Металурга”. “Россо Неро” – клуб, на основі якого було відновлено “Металург” – рік тому на Кубку Придніпро’я зіграв із зачепилівським “Колосом”, де також було зафіксовані неадекватні ставки. Недавній матч між запорожцями та київським “Арсеналом” не завершився через бійку, але головний редактор програми “Профутбол” і член Комітету з етики та чесної гри ФФУ Володимир Звєров також помітив дивний хід ставок – наприклад, ТБ 4,5 на 31 тисячу доларів при тому, що йшла 60 хвилина і рахунок був 1:1.

https://www.youtube.com/watch?v=3Q_Ey7moQa4

Читайте також: Хачеріді не грає через прохання зменшити об’єм навантажень

Крім того, минулого літа на спарингах “Металурга” проти “Геліоса” та “Полтави” були зафіксовані аномальні ставки на суперників “червоно-чорних” – по 90 тисяч доларів США.


Menu Title