Вацко нагадав, скільки очок “Шахтар” програє “фізкультурникам”

1 Тра, 2015|12:32
vacko2

Телекоментатор Віктор Вацко відреагував на висловлювання тренера-селекціонера “Шахтаря” Олексія Чередника, який назвав “Динамо” “фізкультурниками”.

“Схоже, комусь не дають спокою лаври суперексперта-“правдоруба”, але під час роботи язика вимикаються мізки

Те, що працівник одного клубу повинен бути коректним, висловлюючись про інший клуб, думаю, зрозуміло для всіх generic cialis singapore. більш-менш вихованих людей.

Так само, як людям із навіть найменшою клепкою в голові, зрозуміло, що ця людина множить на нуль показники того клубу, де вона працює. Клубу, який не забив “фізкультурникам” у чемпіонаті жодного м’яча і поступається п’ятьма очками в турнірній таблиці. Клубу, головний тренер якого не шкодує компліментів стилю гри і тактичному прогресу “фізкультурників”.

А до людини, яка, несучи тягар відповідальності роботи головним тренером, завоювала 8 чемпіонств, 5 Кубків, 6 суперкубків України і 1 Кубок УЄФА у мене значно більше поваги, ніж до людини, яка колись була сильним футболістом, а зараз… Якщо чесно, я навіть не знаю, чим вона зараз займається, яку відповідальність на своїй посаді несе і які результати там демонструє”, – написав Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay.

Menu Title