Вацко розповів, чому Ярмоленко – джентельмен

26 Сер, 2015|23:09
1_14

Не canada pharmacy 24 hr. залишається осторонь “саги Ярмоленка” і відомий український коментатор Віктор Вацко.

У своїй конференції на Matchday  він дав оцінку діям Андрія Ярмоленка у ситуації, яка склалася, і порівняв його з Джермейном Ленсом. Відзначивши при цьому, що Андрій поводить себе значно професійніше:

“До речі, на відміну від Ленса, який, отримавши пропозицію з Англії і вимагаючи трансферу, став відверто і демонстративно халтурити у тренувальному процесі, Ярмоленко і в нинішній ситуації поводить себе просто зразково з професійної точки зору і з точки зору ставлення до клубу. І цей момент лише посилює повагу до Андрія.

Тому я дуже радий, що не перебуваю на місці Ігоря Суркіса і не маю необхідності прийняття такого рішення. І що б я не написав, відповідаючи на це ваше запитання, це було б нечесно, оскільки дуже легко радити, коли не несеш жодної відповідальності. Таких “радників”, думаю, в Ігоря Михайловича вдосталь ))

Але на місці Ігоря Суркіса я точно поцікавився б у відповідних служб клубу, чому все дійшло то такої ситуації. Чому клуб із величезними амбіціями виявився по-спортивному не готовим відреагувати на шалений економічний плюс (а продаж Ярмоленка і Ленса – це понад 40 млн євро), і через рік може втратити свого ключового гравця абсолютно безкоштовно.”

Коментар БФ: Суркіса не проведеш.


Menu Title