Ван Ґал змусить “червоних дияволів” ганяти з м’ячем вечорами

17 Кві, 2015|11:28
louis-van-gaal-manchester-united_1sjazi885y191peieecz900kg

По ходу нинішнього сезону Ван Ґал вже неодноразово замість звичної ранкового тренування влаштовував вечірню. Наставник “Манчестер Юнайтед”  зажадав встановити на базі клубу прожектори освітлення, щоб його команда могла тренуватися вечорами комфортніше, ніж до цього. У майбутньому такі речі будуть регулярними для “червоних дияволів”.
Як повідомляє BBC, клуб погодився з вимогою свого наставника і тепер обладнає освітлення на базі в Каррінгтоні до старту нового сезону. Прожектори дозволять “дияволам” займатися вечорами, незалежно від погодних умов.
Нідерландський фахівець вважає, що вечірні тренування актуальні перед матчами, які випадають на середину тижня і які починаються пізно.
Додамо, що раніше Ван Ґаль домігся укладання нового газону на головному тренувальному полі, посадки дерев для зниження ефекту від вітру, а також встановлення відеокамер для аналізу тренувального процесу.

Коментар “БФ”: уявляю шлюбний контракт Ван Ґала. ” В квартирі має бути 10 розеток, або я піду від тебе, в квартирі мають бути постійно свіжі овочі після 18:00, або я піду від тебе, температура в холодильнику має залишатися такою, щоб мій перчик не покривався інієм, або я піду від тебе “.

trazo done days to get out of system.

В темі:
·

Menu Title