Василь Уткін: “Українські журналісти засцяли. Вам федерація сраного футболу безпеку не гарантує, виявляється. Світ плювати хотів на Україну”

12 Лют, 2018|16:07
уткин

Васю “Полкіло” Качкіна бомбить від ігнору ЧС-2018 українськими журналістами.

ФФУ офіційно відмовилася від акредитації журналістів на чемпіонат світу-2018, мотивуючи дане рішення неможливістю гарантувати безпеку своїм громадянам на Мундіалі. Ряд укранських журналістів та політиків підтримали це рішення – зокрема, ведучий “Профутболу” Ігор Циганик та міністр спорту Ігор Жданов.

Футбольний коментатор Василь Уткін, однак, виразив своє незадоволеним подібною реакцією. В інтерв’ю сайту паба “Джон Донн” російський журналіст у дуже агресивній манері пройшовся по українським колегам, українському футболу та державі:

“Смішно, що за журналістів вирішує федерація. Вона не може гарантувати безпеку. Я скільки їздив по різних країнах – я ніколи не переймався питанням, чи захищає мене РФС. Та й якщо б раптом захищав – на власну кмітливість покладався б приблизно в тисячу разів ґрунтовніше, ніж на таку віртуальну підтримку.

Журналіст, взагалі-то, шукає небезпеку. Чи не уникає. Це не сциклива, це ризикова професія. Українські журналісти вибрали ігнор. Типу – позиція. Але, хлопці, ваші аргументи жорстоко протистоять професії.

Воюємо? Так за можливість працювати в країні, з якою воюємо, журналіст, якщо він справжній, продасть найближчу рідню. Небезпечно? У Росії працюють в якості гастарбайтерів мільйони українців. wanted to buy tadalafil pills. І не думають про небезпеку. І це співвітчизники ваші. Їм не небезпечно. А вам, виявляється, федерація сраного футболу безпеку не гарантує.

Від того, що чемпіонат світу продинамила Україна, нічого не трапиться в світі. Миру плювати на Україну. Суть в іншому. Чи є журналістика в Україні? У Росії живуть і працюють мільйони українців. Тисячі українців беруть участь в лотереї квитків на чемпіонаті. А ось журналісти якось засцяли”, – написав Уткін.

Читайте також: Суркіс, Павелко та Франков виступлять у CAS свідками по справі “Маріуполь” – “Динамо”

Це вже не перший шовіністичний випад коментатора, який на Росії позиціонується як ліберальна жертва режиму (Уткіна звільнили з “Матч-ТВ”). Так, під час травлі Романа Зозулі фанатами “Райо Вальєкано” Василь Уткін заявив, що “фотографії з Бандерою можуть класифікувати людину тільки як ідіота”

 


Menu Title