Великого гравця Балотеллі кличуть у “Сампдорію”

8 Тра, 2015|09:25
Балотеллі

«Балотеллі великий гравець. Його хочуть багато команд. Але я б дуже хотів бачити в «Сампдорії». Ето’О – Балотеллі – це була б фантастична пара нападників», – сказав президент генуезької команди Массімо Феррео.

До речі allegra-d buy. ця фантастична пара нападників вже пересікалася в одній команді – «Інтері».

Балотеллі-ЕтоО

І якось навіть пенальті дуже довго ділили.

Напевно, президент з ностальгією пригадав ті часи, коли попереду у генуезців страх на всю Європу наводила інша пара нападників – Віаллі-Манчіні і мріє створити подібний дует. Тільки от до рівня своїх попередників як Бало, так і Семі, ще далеко. Першому хоча б тому, що за 16 матчів на «Енфілді» Маріо зумів забити лише один гол, тож від статусу «великий футболіст» перше слово час забрати. Ну а Ето’О, хоч гравець дуже непоганий, навряд чи ще довго пограє. Він вже зовсім скоро може очолити… «Сампдорію».

«Сезон триває, і я ні в чому не можу бути впевненим. Я не є власником людей і не можу передбачити рішення, яке прийме Міхайловіч», – сказав Ферреро щодо можливого відходу теперішнього тренера «Самп» із клубу. Найбільш вірогідними претендентами на Сінішу є «Мілан» та «Інтер».

Заміну йому шукати довго не доведеться, бо ідею, аби команду очолив Ето’О, керівництву команди запропонував… Ето’О.

Тільки от бути граючим тренером в Італії заборонено, тож де-юре «Сампдорію» мав би тренувати Тен Кате, який працював у «Барсі», Челсі», «Панатінаїкосі» і навіть у «Аль-Ахлі» із Дубаї. Просто таки тренер на всі руки. Саме він де-факто і буде помічником Самюеля.
Henk_TenCate

Ось такі новини з Італії. А чим це все завершиться – «Брутальний футбол» обов’язково повідомить.


Menu Title