Венгер: Буду глорити за “Монако”

18 Бер, 2015|07:48
1763783_w2

Арсен Венгер привітав “Монако” з виходом у чвертьфінал Ліги чемпіонів і сподівається, що команда пройде якнайдалі в цьому турнірі.

Для перемоги в матчі нам вистачило того, що ми показали сьогодні, але завдання в цілому було складне. Ми могли отримати хороший заділ вже до перерви, але упустили занадто багато моментів.

Ми були дуже близькі. “Монако” діяв досить ефективно, але я хотів би відзначити рівень самовіддачі і працездатності моєї команди. Ми програли супернику, якому тепер я бажаю удачі. Нас підвела самовпевненість в першому матчі, ми були недостатньо уважними. Мої вітання “Монако”! Ми зробили те, що планували, але нам не пощастило.

Не можна порівнювати цей сезон з попередніми. Зараз у нас позитивна динаміка. Ми хочемо перемагати в кожній грі. Сьогодні ми билися і втілили задумане в життя, але в другому таймі нам трохи не вистачило свіжості. Я дуже засмучений тим, що сьогодні ми the best fertility pills for men. вилітаємо з турніру. Навіть незважаючи на те, що ми завершили кампанію на мажорній ноті

В темі:

Menu Title