Відмова агресору від запорізького “Металурга”

28 Січ, 2015|15:45
-RMBQujb95s

Як відомо, вчора Верховна Рада прийняла постанову, згідно з якою Росія визнана країною-агресором стосовно України. У цих умовах фраза “футбол поза політикою” недоречна навіть тоді, коли вона лунає з уст найбільш viagra online contrassegno. віддалених від політики осіб. Бо коли йде війна, то бути байдужим чи нейтральним ти уже не можеш бути – потрібно займати конкретну позицію.

Після відмов “Динамо”, “Дніпра”, “Шахтаря” й “Олімпіка” зіграти товариський матч із російськими клубами, своє слово сказав запорізький “Металург” який послав на три букви подалі ярославський “Шиннік”, із яким до того запорізький клуб анонсував матч. Росіяни здивовані (чи “здивовані”?) таким поворотом подій.

Чесно кажучи, “Брутальний Футбол” теж в якомусь сенсі не розуміє того, що відбувається. Ну, наприклад, а для чого було взагалі призначати ігри з росіянами? Чи вони сподівались, що формальне “перемир’я” змінює кардинально геополітичну ситуацію і дозволяє проводити контрольні ігри з державою, яка вже рік веде фактичну війну проти України? А тут бац – обстріл Маріуполя, десятки й сотні нових жертв – і ми знову згадали, хто наш ворог? Насправді, дивна позиція окремих українських клубів, які ще, схоже, не до кінця розуміють, що все дуже серйозно. Понад п’ять тисяч смертей в Україні – це велика історична трагедія, й місця для прагматичності й аполітичності тут немає.

В темі:

Menu Title