Відомий футбольний журналіст пішов із життя

11 Жов, 2015|11:00
1_5

Світла пам’ять…

У ніч на 11 жовтня помер відомий український спортивний журналіст Борис Талиновський (1952 — 2015). У професійних колах був відомий на прізвисько Дядя Боба, передає Брутальний футбол із посиланням на gazeta.ua.

Слова співчуття у себе на сторінках у соцмережах висловили багато представників спортивно-журналістського цеху.

Читайте також: П’яний водій ВАЗу збив насмерть екс-гравця “Чорноморця”

“Про тих, хто пішов, прийнято писати тільки хороше, але за ті недовгі роки, що я з ним працював (а хотілося б набагато довше) я реально нічого не можу сказати поганого про Дядю Боба. Це була геніальна, мудра, добра, ерудована людина, найцікавіший співрозмовник, який любив і чудово знав футбол і його історію, особливо футбол німецький. І приголомшливо писав! Я дійсно вважаю його найкращим автором “Футболу”! Дядя Боба, дякую тобі за все. Вічна тобі пам’ять”, – пише заступник головного редактора журналу “Футбол” Андрій Шахов.

“Дядя Боба Талиновський… RIP. Нас покинула світла людина. Чолов’яга! Талановитий футбольний письменник. Просто неймовірно приємний співрозмовник. Та чого там говорити – хто його знав, слова тут зайві. Сумуємо…”, – зазначив у себе на сторінці головний редактор порталу “Футбол 24″ Олександр Гапоненко.

 

В темі:

Menu Title