“Віґан” захопили расисти

24 Лют, 2015|13:50
1424572363_1356254043_1

Саме це заявляє керівництво “Кардіфф Сіті”. Також боси уельської команди будуть бойкотувати  матч з «Віґаном».

Члени ради директорів «Кардіфф Сіті» відмовилися від ідеї відвідування виїзної зустрічі з «Віґаном», women using viagra videos. стверджуючи, що клубом суперників володіють і керують расисти. Як повідомляє ВВС, принаймні два члени правління планували поїздку, однак власник валлійського клубу Вінсент Тан відвідування цього матчу заборонив. Таким чином «Кардіфф» відреагував на неприємні висловлювання глави «Віґана» Дейва Вілана на адресу євреїв і китайців.

В одному з інтерв’ю Вілан сказав, що євреї люблять гроші більше, ніж всі інші. Також Вілан заявив, що не бачить нічого поганого у використанні головним тренером «Віґана» Малки Маккєєм терміна “chinks”. «Чинка» – презирлива кличка для китайців в Англії.

Нагадаємо, що в результаті цих висловлювань функціонер був відсторонений футбольною асоціацією Англії (FA) на шість тижнів від футбольної діяльності і оштрафований на £ 50 тис. Пізніше Вілан погодився з тим, що його висловлювання були образливими, однак стверджує, що вони не носили расистського або антисемітського характеру.


Menu Title