Віктор Вацко “бомбить” з приводу “Карпат”

25 Лип, 2017|08:34
585807

Ну як там, “Зелено-білі”? 

Коментатор Віктор Вацко проаналізував матч 2-го туру terramycin for chickens. Прем’єр-ліги “Карпати” – “Ворскла”, цитує експерта ТК “Футбол” Трибуна.

“Гра “Карпат” – катастрофа. Перший момент, який мене насторожує, це те, що троє футболістів не зіграли в цьому матчі: у всіх м’язові травми. Навантаження? Не знаю. Просто ось така констатація факту.

У клуб прийшли іспанці, набрали досвідчених футболістів. Я не кажу про те, що вони грали у своїй кар’єрі хто в третьому, хто у п’ятому дивізіоні. Кожен стандарт – інфаркт біля воріт “Карпат”. Кожен стандарт – це момент. Два м’ячі забила “Ворскла” після стандартних положень. Один раз – випадковість, два – закономірність. За матч полтавці після стандартів створили моментів шість.

Добре, пропустили, з кожним буває. Але іспанський футбол, тікі-така. Де він? На зборах всіх обігравали, всі були задоволені. Той футбол, в який хочуть грати “Карпати” і який декларує тренерський штаб, дуже і дуже зручний для “Ворскли” – це «недотики-така”. Тому що в справжню “тікі-таку” грають люди, які вміють грати у футбол: Хаві, Іньєста. Тут такого не буде. Цей спосіб зручний для Сачка, Вернидуба, Севідова, Бабича – для команд, які вміють класно проводити контратаки.

Читайте також:  Максим Шацьких залишився позаду Реброва

Швидкості у “Карпат” немає, переходу з атаки в оборону і назад – ні, початок атак – катастрофа. Аркес себе почуває наче Пірло – це опорний півзахисник, який не відбирає м’ячі. А в технічному та інтелектуальному футбольному рівні він – шнурівка правої бутси Пірло.

Це був дуже показовий матч. Команда зіграла ніяк: в атаці, і в обороні… Без бажання, без боротьби, всі єдиноборства були провалені… В центрі поля у “Ворскли”, було таке враження, зіграли Погба, Еррера і Феллаїні, а не Шарпар і Скляр. Це була ганьба на своєму полі. Люди ж прийшли підтримати команду!

А “Карпати” – найбільш активні на трансферному ринку. Вісім футболістів прийшло – притому, що відправили з команди людей з харизмою і лідерськими якостями: Боровика, Дитятьева. А набрали кого? Хто з цих іспанців біжить?” – сказав Вацко.


Menu Title