Вілья: “В США футбол люблять більше, ніж в Іспанії”

6 Бер, 2015|21:42
Holding Image David Villa2

Давид Вілья назвав ряд причин, чому can men take metronidazole. він не відмовився від можливості виступати за «Нью-Йорк Сіті».

Для мене це був спокусливий проект. У кожного може бути своя думка на цей рахунок, проте це клуб, який належить великої фракції на чолі з «Манчестер Сіті». Це Нью-Йорк, а я перший футболіст в історії цього клубу в MLS. Можливо, тому я не зміг відмовити йому. Я завжди намагався ставити перед собою складні завдання, де б мені не доводилося грати. Цим я займався, коли виступав в Іспанії, на своїй батьківщині, а тепер я вперше граю за кордоном, у новій лізі. Це ще більший виклик. Мені незнайомий це місто, але про Нью-Йорку все завжди відгукувалися тільки позитивно. Тепер мені випала можливість пожити тут.

Звичайно, мої рішення завжди приймаються з урахуванням, насамперед, спортивної складової, проте можливість виступати в такому великому місті важлива не тільки для футболіста, але і для його родини. Тут завжди є чим зайнятися. Це чудове місто, в якому перемішано стільки культур. Тут завжди знайдеться заняття для вас і ваших дітей. Мені дуже приємно перебувати тут.

Всі квитки на нашу першу гру в Орландо розпродані. На неї прийдуть 65 тисяч уболівальників. В Іспанії таку публіку можна було зібрати тільки на матчі «Реал» з «Барселоною». Той, хто стверджує, що американцям не цікавий сокер, явно не має уявлення про реальність. Адже в той час як «Сіетл» кожні вихідні збирає 55 тисяч осіб, ми у себе сподіваємося зібрати хоча б 35-40 тисяч. Мало хто в Європі можуть похвалитися такою відвідуваністю. Так що інтерес до Соккера тут великий, складується враження, що його тут люблять більше, ніж в тій же Іспанії.

Menu Title