Віталій Буяльський: “Мораєсу вся команда не потиснула руку. Це правильна позиція”

22 Лип, 2018|08:51
239dbd

Страсті по Мораєсу.

“Динамо” мінімально переграло “Шахтар” та взяло Суперкубок України-2018, однак увагу журналістів та вболівальників більше приковували не тактичні ходи та яскраві моменти, а взаємовідносини Жуніора Мораєса з екс-партнерами по “Динамо” Київ. Без перцю не обійшлося: журналісти помітили, що лише словенський хавбек киян Вербіч не потиснув руки Мораєсу  Після гри Буяльський привідкрив завісу навколо рукостискань.

“Ми на це особливо не звертали уваги. Але якщо людина виходила з капітанською пов’язкою і цілувала емблему, не зовсім коректно acheter effederm en ligne a l’unitГ©. переходити в команду суперника. А так, це футбол. Тим більше, Мораес іноземець, йому в Україні не жити. Пограє якийсь час, поїде, і все це забудеться.

“Якщо ви не помітили, йому вся команда не потиснула руку, а не тільки Вербіч. Я вважаю, це правильна позиція. Починаючи від керівництва, і закінчуючи футболістами. Адже, як уже говорив, так як Мораес ніхто не робить. Гаразд, якби Жуніор нам сказав, коли був чемпіонат, що він переходить в “Шахтар”. Він би сказав це чесно, і питань до нього з боку футболістів, з якими він грав, не було б”, – приводить слова Буяльського портал “Динамоманія”.

Читайте також: Ультрас “Динамо” на матч Суперкубка підготували шикарний флешмоб – спеціально для Жуніора Мораєса

Втім, після матчу всі фуутболісти “Динамо” нормально спілкувалися з Мораєсом – лише Артем Бєсєдін, який весь матч “гризся” з бразильцем, не контактував з нападником “Шахтаря”.


Menu Title