Власники “Арсеналу” готують новий трансферний рекорд для клубу

24 Лип, 2015|10:36
956526-19567884-2560-1440

Директор “Арсеналу” Лорд Харріс заявив, що у головного тренера Арсена Венгера є кошти на покупку будь-якого гравця світу, за винятком Ліонеля Мессі і Кріштіану Роналду.
Цього літа ходять чутки, що “каноніри” готові серйозно витратитися на покупку нападника. Найчастіше на “Емірейтс” сватають співвітчизника Венгера Каріма Бензема з “Реала”, якого оцінюють в 50 мільйонів фунтів.

За словами 72-річного Харріса, на банківських рахунках клубу є вільна сума понад 200 млн. фунтів, тому Венгер вправі оновити трансферний рекорд “Арсеналу” – або навіть світовий.

Коли ми тільки перебралися на” Емірейтс “, ми були обмежені в фінансах, але тепер відчуваємо себе набагато вільніше. Ми можемо вийти на ринок і, напевно, купити будь-якого гравця в світі, за винятком тих, які не купуються. На наших рахунках в банку лежить понад 200 мільйонів фунтів.

Похвалив політику Венгера.

Ви можете сказати Арсену, що у нас немає грошей, і він не буде турбуватися. Або ви можете дати йому 100 мільйонів фунтів, і він їх, можливо, не витратить. В даний момент у нас немає планів кого-небудь купувати, якщо, звичайно, він не знайде справжню суперзірку типу Месута Озіла або Алексіса Санчеса. Він шукає одну з них, але їх не так багато.

Про рекорд клубу.

Ми purchase flagyl over counter. були б щасливі, якщо він поб’є трансферний рекорд клубу. Якщо він хоче когось, він може його купити. За винятком Мессі і Роналду, він може дозволити будь-якого гравця. Ймовірно, нам доведеться побити рекорд клубу, щоб роздобути бажаного гравця.

І наостанок.

У нас є список гравців, яких бажає купити Венгер. У списку є центральний нападник, але я не назву вам його ім’я. Потрібно, щоб інша команда хотіла його продати, але я думаю, він сам хоче перейти до нас. По факту, це зводиться до того, чи зможе інша команда знайти суперзірку, щоб замінити його, тому що вони не зобов’язані продавати, – цитує Харріса The Guardian.

“Коментар БФ”: насправді, Венгер може купити і Мессі, і Роналду, але просто вирішив зберегти інтригу.


  • http://vk.com/id106316022 Антон Жигановський

    тепер Ярмола точно в Арсенал перейде)

Menu Title