Воронін: “Якби Мілевський не забив Швейцарії, а ми б програли – він би живим з роздягальні не вийшов”

6 Бер, 2017|16:45
1466590109-786

Трішки історії від легенд про легенд.

Екс-нападник збірної України Андрій Воронін у своєму блогі на “Команді №1″ поділився спогадами від виступів за національну команду.

“За майже 10 років, що виступав за збірну, найчастіше виходив на поле в парі з Андрієм Шевченком, з яким не потрібно було довго шукати спільну мову – це зрозуміло. З Андрюхою Воробєєм, якого на фланг ставили, теж багато матчів провів, з Серьогою Ребровим. Нинішній наставник “Динамо” взагалі був моїм головним куратором, коли я тільки в національну команду потрапив.

З першого дня взяв наді мною шефство, допомагав, підказував. Та я і сам в такій ролі потім опинився, коли Тьому Мілевського перший раз в збірну викликали. Пам’ятаю, під’їхав до нас на Чемпіонат світу піжончік з молодіжки, але я його взяв під крило, відразу все популярно пояснив, і Міля добре себе вів по відношенню до старожилів команди.

Я тоді, під час серії пенальті зі Швейцарією, зізнаюся, був в шоці! Це ж треба так ударити в такий момент! Зайшли в роздягальню після гри, і я Артему відразу сказав: “Якби не забив, а ми програли – ти б живим звідси не вийшов”. Холоднокровність, звичайно, у нього було на рівні. Я б, напевно, взагалі до точки в той момент не підійшов – не знаю. У нас і пенальтістів-то не було. Блохін зібрав усіх і каже: “Хто готовий?”

Добре, що так все закінчилося, хоча коли Шевченко йшов бити, я відразу сказав: “Не заб’є”. Був упевнений тільки в Олезі Гусєві, який завжди чітко пенальті бив. Мілевський, до речі, тоді, в 1/8 фіналу, якраз замість мене і вийшов – я в тому поєдинку порвав зв’язку. Шкода, потім проти Італії не грав”, – написав Воронін.

Читайте також: У Держдумі Росії запропонували зробити бійки футбольних фанатів видом спорту

В середині січня екс-нападник збірної України Андрій Воронін очолив клуб із aldactone over the counter. німецької сьомої ліги – “Бюдеріх”.


Menu Title