Вукоєвіч виключений зі збірної Хорватії через слова підтримки Україні

9 Лип, 2018|16:08
350453

Несправедливість року.

Домагой Віда та Огнєн Вукоєвіч після славнозвісного відео, на якому лунають газсла “Слава Україні”, потрапили під жорсткий прес з боку чиновників всіх рівнів. Домагой Віда отримав попередження від ФІФА, а от Огнєн Вукоєвіч втратив роботу.

За повідомленням офіційного сайту Хорватського футбольного союзу (HNS), Вукоєвіч, який виконував обов’язки скаута Хорватії на ЧС-2018 та аналізував гру суперників “картатих”, був виключений з команди. У повідомленні зазначається, що звільнивши Вукоєвіча, Хорватський футбольний союз “вибачається перед російською громадськістю за ці дії”.

Несправедливість полягає навіть не в тому, що гасло “Слава Україні” абсолютно безобразилве по своїй суті. Вукоєвіч на відео не ввиголошував гасла, які так вибісили російських шовіністів, імперців та чиновників. Колишній опорник “Динамо” Київ на ньому лише сказав, що ця перемога для “Динамо” та для України.

Читайте також: “Слава Україні!” Вукоєвіч та Віда привітали Україну з перемогою Хорватії над Росією

Інший учасник скандалу – захисник Домагой Віда – під загрозою дискваліфікації змушений був заявити, що його висловлювання не мали політичного підтексту, а були адресовані колишнім партнерам по Динамо. buy urosin. ФІФА ж вирішила усно попередити захисника збірної Хорватії.


Menu Title